Rozmiar penisa i rozmiar pochwy

Wbrew obiegowej opinii rozmiar penisa i rozmiar pochwy wcale nie muszą być do siebie dopasowane, aby partnerzy mogli odbyć stosunek seksualny satysfakcjonujący dla obydwu stron. Trudności w odbyciu stosunku i osiągnięciu orgazmu wynikają raczej z wad natury anatomicznej. Nawet jeżeli partnerzy maja problemy w łóżku, wynikające z niedopasowania rozmiarów ich genitaliów, nie jest to powód do rozpaczy. Wówczas należy poszukać odpowiedniej techniki miłosnej i wypróbować kilka nowych pozycji seksualnych.

Pochwa jest bardzo elastyczna, toteż samoistnie dopasowuje się do rozmiaru członka. Naturalnie ścianki kobiecej pochwy przylegają do siebie, a rozwierają się dopiero pod wpływem podniecenia seksualnego. Otwierają się tylko do tego stopnia, aby członek mógł spenetrować pochwę. W ten sposób pochwa w naturalny, fizjologiczny sposób dostosowuje się do rozmiaru penisa.

Często jednak partnerzy nie odczuwają satysfakcji seksualnej z powodu niedopasowanych rozmiarów pochwy i penisa. W rzeczywistości wcale nie jest to poważny problem, ponieważ wystarczy jedynie nauczyć się odpowiedniej techniki miłosnej.

Mężczyźni z małymi penisami powinni wybierać takie pozycje, w których podstawa członka będzie dotykała kobiecej łechtaczki. Ci panowie, którzy odczuwają luz podczas penetracji pochwy, mogą wybierać pozycję od tyłu. Zbyt duży obwód penisa w stosunku do pochwy wymaga zastosowania dłuższej gry wstępnej, aby pochwa stała się optymalnie nawilżona.

Nie jest prawdą, że mały członek nie może stymulować kobiecego punktu G. Punkt G prawdopodobnie zlokalizowany jest w jednej trzeciej długości pochwy, a zatem około 5 cm od ujścia pochwy. Z tego powodu nawet mężczyzna z penisem mniejszym niż przeciętny (poniżej 10-11 cm) jest w stanie dostarczyć kobiecie niezapomnianych doznań seksualnych.

Za rejon, w którym dochodzi do generowania mechanizmów orgazmu uważa się sklepienie pochwy. To właśnie dlatego uważa się powszechnie, ze duży penis wywołuje u kobiety głębsze doznania. Tymczasem mocne uderzenia w sklepienie pochwy niekiedy mogą wywołać dyskomfort, a nawet ból. Mężczyźni, którzy posiadają okazałe penisy, powinni kochać się ze swoimi partnerkami w pozycji kolankowo-łokciowej.

Jak widać niedostosowanie rozmiarów penisa i rozmiarów pochwy wcale nie musi oznaczać katastrofy! Na pewno możemy wpłynąć na polepszenie jakości naszego życia seksualnego poprzez opanowanie odpowiedniej techniki seksualnej. Odkrycie, jaka pozycja daje partnerom najwięcej satysfakcji, może być czasochłonne często wymaga wielu eksperymentów, ale samo odkrywanie najlepszej pozycji może być przyjemne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *