Ćwiczenia powiększające penisa

Najbardziej naturalną metodą na powiększenie penisa jest stosowanie specjalnych ćwiczeń. Ćwiczenia powiększające penisa opracowano już tysiąc lat temu przez starożytne ludy arabskie. Współczesne ćwiczenia oparte są w dużej mierze na dawnych technikach arabskich.

Ćwiczenia te powodują, że do penisa przedostaje się więcej krwi, a jej ciśnienie zostaje zwiększone. W ten sposób objętość tkankę penisa stopniowo się zwiększa, dzięki czemu mogą do nich napłynąć większe ilości krwi. Ponadto na skutek ćwiczeń dochodzi do mikroskopijnych uszkodzeń tkanek penisa – podczas ich regeneracji dochodzi do rozrostu ciał jamistych, z których zbudowany jest członek.

Warunkiem uzyskania optymalnych efektów jest regularne, codzienne wykonywanie ćwiczeń przez okres przynajmniej dwóch miesięcy. Jest ot zatem metoda, która wymaga dużej systematyczności.

Niezbędnym elementem ćwiczeń na powieszenie penisa jest wykonanie rozgrzewki. Nie wolno o niej zapominać, ponieważ bez rozgrzewki na penisie mogą pojawić się siniaki i krwiaki, a ćwiczenia będą powodowały ból. Rozgrzewka jest bardzo prosta – należy wziąć prysznic i kierować strumień wody na członek. Woda powinna być raz ciepła, raz zimna. W ten sposób krążenie krwi w penisie zostaje znacznie przyspieszone. Zamiast naprzemiennego prysznica można owinąć penis w ręcznik zmoczony gorącą wodą.

Po rozgrzewce należy doprowadzić penis do częściowej erekcji. Następnie trzeba nałożyć na dłonie krem lub oliwkę. Połącz kciuk i palec wskazujący tak, aby utworzyły one okrąg. Obejmij tym okręgiem podstawę penisa przy samym podbrzuszu. Palce trzeba nieznacznie zacisnąć – sprawi to, ze krew zostanie utrzymana w penisie. Zsuń powoli obręcz z placów do żołędzi. Nie puszczając uchwytu złap penis u podstawy obręczą wykonaną z palców drugiej reki. Puść palce przy żołędzi i zsuń w dół penisa drugą dłoń. Ćwiczenie to powtarzaj naprzemiennie. Jeden ruch wzdłuż penisa powinien trwać 1-3 sekundy. Początkowo jedna sesja może trwać kwadrans, Alle codziennie należy wydłużać ten czas aż do 30 minut.

Uchwyt nie może być luźny, ale nie powinien być też zbyt mocny, gdyż wówczas na penisie mogą pojawić się siniaki spowodowane uszkodzeniem naczynek krwionośnych. W miarę ćwiczeń mężczyzna jest w stanie dostosować siłę uścisku do swoich możliwości. Ważne, aby uścisk był pewny i nie rozluźniał się.

Najlepsze i najszybsze rezultaty można osiągnąć, kiedy wykonywanie ćwiczeń na powieszenie rozmiarów penisa jest połączone z używaniem suplementów diety lub kremów na powiększenie członka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *