Polski penis

Czy polski penis mieści się w średniej europejskiej? W 2008 roku przeprowadzono badania, które dają negatywną odpowiedź na to pytanie. Według raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej Polacy zajmują pod tym względem jedno z ostatnich miejsc spośród wszystkich europejskich krajów.

Według oficjalnej klasyfikacji Unii Europejskiej mały rozmiar penisa to taki, który podczas wzwodu mierzy mniej niż 14 cm, średni penis w stanie wzwodu ma długość 16 cm, natomiast duży penis we wzwodzie – ponad 18 cm. w ogólnym rankingu polscy mężczyźni wypadli raczej słabo. Seksuolodzy nie podają oficjalnych danych, ale nie ukrywają, że wyniki są raczej żenujące… Nieoficjalnie wiadomo, że przeciętny polski penis w stanie wzwodu nie przekracza 14,1 cm długości… Wyprzedzają nas nawet Niemcy.

Badanie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej można uznać za dosyć reprezentatywne. Badaniu poddano aż 50 000 dorosłych mężczyzn ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Okazało się, że największe penisy należą do mężczyzn z krajów skandynawskich – przeciętny skandynawski penis podczas erekcji mierzy aż 21 cm! za Skandynawami plasują się Włosi.

Prezes polskiego oddziału Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, prof. Lew Starowicz, nie chce zdradzić, ile dokładnie mierzy przeciętny polski penis według unijnego badania. Profesor tłumaczy przyczynę swojego milczenia następująco: „Takie informacje spowodowałyby tylko negatywne skutki terapeutyczne. Mielibyśmy zaraz wzrost liczby mężczyzn cierpiących na depresję oraz lawinę żądań i próśb o skierowanie na operacje powiększające”.

Profesor Starowicz twierdzi, że w ostatnich latach można zaobserwować wzrost zainteresowania operacyjnym powiększaniem penisa wśród polskich mężczyzn. Co ciekawe, większość Polaków, którzy trafiają do gabinetów chirurgii plastycznej podaje zaniżone wymiary swoich penisów. Dopiero w trakcie pomiaru dokonywanego przez lekarza za pomocą specjalnej bańki próżniowej okazywało się, że większość z tych mężczyzn miała średni rozmiar penisa. Wynika z tego, że polscy mężczyźni mają tendencję do zaniżania rozmiarów swojej męskości lub że nie dokonują pomiaru penisa we właściwy sposób.

Czy polscy mężczyźni mają powody do kompleksów? Czy nie dorównują swoim europejskim sąsiadom? Według seksuologów Polacy nie muszą się martwić – zdecydowana większość kobiet zdradza, że bardziej liczy się dla nich grubość penisa, a nie jego długość! Jeżeli jednak mężczyzna odczuwa potrzebę powiększenia penisa, nic nie stoi mu na przeszkodzie, aby wypróbował jedną z licznych metod na zwiększenie długości i grubości członka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *