Duży rozmiar penisa

Średnia wielkość penisa w stanie wzwodu wynosi 13 – 16 cm. Za duży penis uznaje się taki, który mierzy więcej niż 20 cm. Podobno najdłuższy penis świata podczas erekcji mierzy 35 cm! jego posiadaczem jest nowojorczyk Jonah Falcon. Duży penis jest od najdawniejszych czasów oznaką męskości i stanowi symbol męskich sił witalnych. Obecnie moda na wielkie penisy nadal trwa.

Powszechnie uważa się, że im większy penis, tym intensywniejsze są doznania seksualne obojga partnerów. Nie zawsze jest to prawdą, ponieważ jakość życia seksualnego nie zależy jedynie od rozmiaru penisa, ale od umiejętnego stosowania różnego rodzaju technik miłosnych. Duży penis wcale nie jest gwarancją udanego życia seksualnego – często może stać się nawet przyczyną klęski w sypialni!

Wiele kobiet przyznaje, że dla ich satysfakcji erotycznej większe znaczenie ma objętość, a nie długość penisa. Poza tym współżycie z wielkim penisem nie zawsze jest dla kobiety przyjemne. Sklepienie pochwy uważane jest za jedno z najbardziej wrażliwych miejsc intymnych kobiety. Głęboka penetracja może zatem stanowić źródło intensywnych doznań, których mały penis nie jest w stanie dostarczyć partnerce. Z tego powodu wiele osób uznaje wyższość wielkich penisów nad tymi o mniejszych rozmiarach. Jednak jeżeli penis jest za duży, zbyt mocno uderza w sklepienie pochwy, przez co może wywoływać u partnerki dyskomfort, a nawet ból. W takiej sytuacji można zmienić pozycję – najlepiej na kolanowo-łokciową.

Kobieca pochwa jest niezwykle elastyczna oraz rozciągliwa. Potrafi zatem doskonale przystosować się do rozmiaru penisa. Jednak niekiedy mężczyzna z dużym penisem może mieć trudności z wejściem do pochwy. Dzieje się tak zazwyczaj z powodu niedostatecznego nawilżenia pochwy. Aby wyeliminować ten problem, konieczne jest przedłużenie gry wstępnej. Można również zastosować specjalne żele nawilżające.

W przypadku, gdy duży penis, zamiast cieszyć staje się przyczyną porażek w łóżku, nie trzeba od razu załamywać rąk. Wystarczy rozpocząć poszukiwania odpowiedniej pozycji seksualnej. Jeżeli to również nie przynosi efektów, można skonsultować się z seksuologiem.

Jeżeli mężczyzna nie został obdarowany przez naturę dużym penisem, to może wykorzystać jedną z metod powieszania penisa. Członek jest zbudowany z niezwykle elastycznych tkanek, bardzo podatnych na rozciąganie. Umożliwia to powiększenie penisa na stałe – można w tym celu wykonywać odpowiednie ćwiczenia, używać pompki próżniowej lub ekspanderów – przyrządów naciągających członek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *