Powiększanie penisa

Penis składa się m.in. z ciał jamistych, czyli tkanek szczególnie podatnych na oddziaływania zewnętrzne, mające na celu powiększenie ich objętości. Dzięki temu możliwe jest powiększanie penisa. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie grubości i długości penisa. Najpierw jednak należałoby wyjaśnić, w jaki sposób działa mechanizm, który umożliwia rozciąganie tkanek penisa.

W stanie spoczynku do penisa nie napływa krew. Tętniczki u podstawy penisa otwierają się dopiero pod wpływem stymulacji. Wówczas do ciał jamistych znajdujących się w penisie przedostaje się krew. Pod wpływem krwi tkanki, z których zbudowane są ciała jamiste, zwiększają swoją objętość, a penis sztywnieje i unosi się. Powiększenie objętości ciał jamistych sprawia, że mogą one pomieścić więcej krwi, a tym samym zwiększyć długość i obwód członka. Wymaga to jednak czasu i dużej systematyki, więc na efekty trzeba poczekać. Najważniejsze jednak jest to, że efekty są trwałe!

Naturalne metody powieszania penisa polegają na wykonywaniu ćwiczeń ręcznych. Ten sposób był znany już wieki temu i stosowany przez wiele plemion na całym świecie. Istnieje kilka ćwiczeń na powiększenie penisa, np. techniki arabskie: zsuwanie pierścienia lub obręcz. Trzeba je wykonywać codziennie i stopniowo wydłużać czas ich trwania. Początkowo może im towarzyszyć ból, jednak po krótkim czasie ćwiczenia na powiększenie penisa nie wywołują już dyskomfortu.

Inną metodą jest obciążanie penisa. Na rynku dostępne są przyrządy wyposażone w ciężarki, które umieszcza się na penisie. Wówczas na członek oddziałuje siła wyciągająca, która uelastycznia tkanki penisa i sprawia, że mogą one pomieścić więcej krwi. Ciężar obciążników nie jest wielki i nie powoduje uczucia dyskomfortu, ale aby przyniósł oczekiwane rezultaty, konieczne jest codzienne zakładanie urządzenia obciążającego.

Podobnie działają ekspandery które również wykorzystują siłę wyciągającą. Różnią się one jednak od obciążników. O ile obciążniki zakłada się na koniec penisa, to ekspandery mocuje się do trzonu penisa. Pierwsze efekty są widoczne już po miesiącu, jednak ekspandery można stosować dłużej. Nie powodują one żadnych działań niepożądanych.

Powyższe metody powiększania penisa dają trwałe efekty. można też tymczasowo powiększyć rozmiary penisa – służą temu pompki próżniowe. Penis należy umieścić w cylindrze, a następnie pompować i wypompowywać powietrze z cylindra. Siła zasysająca powoduje, że penis przechodzi w stan obrzmienia. Częste doprowadzanie do obrzmienia penisa może wywoływać powieszenie jego rozmiarów.

Penis może również zostać powiększony za pomocą operacji chirurgicznej, jednak ta metoda uważana jest za inwazyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *