Największy penis świata

Dlaczego nowojorczyk Jonah Falcon zyskał sławę? Otóż jest to mężczyzna o największym penisie świata! Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to największy penis zmierzony przez komisję – być może gdzieś na świecie istnieje taki mężczyzna, który przewyższa Falcona pod względem długości penisa, ale nikt go jeszcze nie odkrył.

Najdłuższy penis świata mierzy 24 cm w stanie spoczynku oraz 35 cm podczas wzwodu, czyli dwa razy więcej niż średnia długość. Jego właściciel musi nosić go w lewej nogawce spodni. Plotka głosi, że Jonah Falcon jest tak dumny ze swoich klejnotów, iż zawsze nosi obcisłe spodnie, aby jego przyrodzenie wyraźnie się odznaczało. Z tego powodu Falcon wzbudza sensację wszędzie, gdzie się pojawi.

Jonah Falcon przekroczył już trzydziestkę. Pierwszy stosunek seksualny odbył, mając zaledwie dziesięć lat. Wówczas jego penis mierzył wówczas 20 cm. Od momentu swojej inicjacji seksualnej Aldon odbył już ponad 1200 stosunków seksualnych z kobietami i mężczyznami. Marzy mu się podbój Hollywood, ale jeżeli mu się to nie uda, ma w planach kręcenie filmów pornograficznych. Obecnie jest prezenterem w programach typu talk-show, próbuje również sił w pisaniu scenariuszy filmowych. W jednym ze swoich scenariuszy zwarł wątki autobiograficzne: „Confessions of a Horse Hung Boy” („Wyznania chłopaka z końskim przyrodzeniem”).

Co ciekawe, Johan Falcon, mimo iż posiada prawdziwą obsesję na punkcie swojego penisa, mówi o sobie, że jest spokojnym, cielnym i uczuciowym, człowiekiem. Do tej pory mieszka z matką i od przeszło 15 lat nie może znaleźć nikogo ,z kim mógłby stworzyć stały związek.

Wbrew pozorom życie z największym penisem świata wcale nie jest różowe. Oczywiście może to pozytywnie wpływać na sferę seksualną, ale w życiu codziennym ogromne rozmiary penisa stają się często przyczyną dużego dyskomfortu. Podczas siedzenia łatwo go zgnieść. Takie czynności, jak bieganie lub jazda na rowerze, stają się czeto niemożliwe. Podczas oddawania moczu penis musi być trzymany w pozycji pionowej, a w trackie siedzenia na desce klozetowej koniecznie trzeba uważać, aby przyrodzenie nie wpadło do wody z ubikacji!

Z punktu widzenia medycyny i seksuologii tak duże rozmiary penisa, jakie posiada Jonah Falcon, sprawiają, iż pełny wzwód osiągany jest dosyć długo. Dzieje się tak, ponieważ podczas erekcji ciała jamiste w członku powoli napełniają się krwią. Im dłuższy jest penis, tym większą masę tkanek posiada, co z kolei przekłada się na dłudzy czas potrzebny do napełnienia ich przez krew.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *