Czym jest sztuczny penis?

Sztuczny penis to podstawowy element asortymentu każdego sklepu typu sex-shop. Oferta sztucznych penisów jest niezwykle bogata. Mają one różny kształt, wielkość, długość, objętość i wygląd. Za taką sztuczną przyjemność trzeba zapłacić od 30 do nawet 500 zł! Sztuczne penisy są najczęściej wykonane z silikonu lub z żelu. Niektóre sztuczne penisy są wyposażone w wibrator zasilany baterią.

Istnieje wiele odmian sztucznych penisów. Penis na pasku ma postać majtek, do których przymocowany jest sztuczny penis, często bardzo realistycznie wykonany, razem z takimi elementami, jak imitacja jąder i żołędzi. Inna odmiana sztucznych penisów to członki realistyczne, sprzedawane w różnych rozmiarach i kolorach. Przymocowuje się je za pomocą specjalnej przyssawki.

Dla amatorów mocnych wrażeń doskonałe są sztuczne penisy – giganty, mierzące ponad 20 cm długości. Ten rodzaj sztucznych penisów również wyposażony jest w przyssawkę do zamocowania na ciele.

Istnieją również sztuczne penisy analne, służące do wprowadzania w odbyt. Ich odmianą są penisy dwustronne, umożliwiające jednoczesną penetrację pochwy i odbytu.

Podczas używania sztucznych penisów trzeba pamiętać o higienie. Jeżeli sztuczny penis nie będzie dokładnie czyszczony, jego stosowanie może doprowadzić do zakażenia bakteryjnego i infekcji. Sztuczne penisy należy myć specjalnymi żelami przeznaczonymi do ich dezynfekcji.

Dla kogo przeznaczony jest sztuczny członek? Można by sądzić, że jest to gadżet przydatny dla osób, które nie posiadają partnera seksualnego. Rzeczywiście sztuczny penis może stanowić element masturbacji, ale sprawdza się także podczas miłosnych igraszek dwojga osób. Penisy na pasku są często wykorzystywane w miłości lesbijskiej. Pary heteroseksualne też mogą korzystać ze sztucznych penisów, aby ożywić swoje życie erotyczne i umożliwić sobie przeżywanie nowych doznań erotycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *