Urządzenia powiększające penisa

Do bezpiecznych urządzeń na powiększenie penisa zalicza się ekspandery, przyrządy z obciążnikiem oraz pompki próżniowe. Każde z tych urządzeń daje podobne efekty, ale działa w inny sposób.

Ekspander to przyrząd, który sprawią, że komórki w penisie namnażają się, a tkanki ciał jamistych członka zwiększają swoją objętość. Jest to urządzenie rozciągające, którego stosowanie jest tak bezpieczne, że jest on często polecany przez specjalistów z kręgów medycznych. W celu uzyskania optymalnych, szybkich rezultatów zaleca się stosowanie ekspandera codziennie przez okres minimum dwóch miesięcy. Ekspander nakłada się na członek i nosi się go po kilka godzin dziennie. Początkowo należy go nosić przez dwie godziny, a następnie stopniowo wydłużać ten czas nawet do 12 godzin na dobę. Przyrząd składa się z części mocującej, połączonej drucikami z pierścieniem nakładanym na główkę penisa. Druciki utrzymują penis w rozciągnięciu. Pierwsze rezultaty pojawiają się już po trzech tygodniach.

Siłę wyciągającą wykorzystują także obciążniki (systemy obciążeniowe tkanek). Są to ciężarki, które należy zawieszać na penisie na czas od 20 minut do dwóch godzin dziennie. Ciężarki były używane już przez pradawne plemiona do rozciągania tkanek miękkich. Pod wpływem siły grawitacji obciążniki ciążą ku dołowi, naciągając w ten sposób tkanki ciał jamistych penisa. Ta metoda wiąże się z wystąpieniem działań niepożądanych w postaci uczucia dyskomfortu, bólu i uszkodzenia naczyń krwionośnych, toteż podczas jej stosowania konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności.

Kolejnym popularnym urządzeniem do powiększania penisa jest pompka próżniowa. Pozwala ona nie tylko zwiększyć długość i objętość penisa, ale jest także stosowana do leczenia impotencji, ponieważ pozwala osiągnąć erekcję tym mężczyznom, którzy stracili kutemu zdolność. Pompka próżniowa składa się z plastikowego lub szklanego cylindra, opaski uciskowej oraz mechanizmu próżniowego. Penis należy umieścić w cylindrze, a następnie wypompować ze środka powietrze. Powoduje to, że penis przechodzi w stan obrzmienia, który utrzymuje się nawet do kilku godzin. Regularne poddawanie penisa działaniu pompki próżniowej sprawia, że tkanki członka powiększają się i napływa do nich więcej krwi. Dzięki temu erekcja jest dłuższa i twardsza, łatwiej można też zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi.

Wybór urządzenia do powiększania penisa zależy od indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Efekty oraz sposób ich działania jest w zasadzie bardzo do siebie zbliżony. Główną różnicą jest sposób używania danego przyrządu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *