Czy ogromny penis to satysfakcja tylko dla mężczyzny?

Penis o dużych rozmiarach, czyli taki, którego długość podczas erekcji przekracza 20 cm, może być powodem dużej satysfakcji seksualnej zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Już od najdawniejszych czasów duży penis był symbolem męskiej seksualności i sił witalnych. Świadczy tym fakt, ze najważniejsi bogowie greccy byli przedstawiani jako mężczyźni wyposażeni w przyrodzenie o bardzo dużych, nadnaturalnych rozmiarach. Współcześnie również uważamy, że duży penis warunkuje udane życie seksualne. Po części rzeczywiście tak jest ,ale mężczyźni z dużymi penisami również mogą mieć problemy w sypialni.

Pod wpływem podniecenia seksualnego kobieca pochwa nie tylko się rozszerza, ale też wydłuża do około 15 cm. sprawia to, ze duży penis z łatwością dociera do sklepienia pochwy. Sklepienie pochwy jest uznawane za jeden z najbardziej unerwionych rejonów kobiecych okolic intymnych. Oznacza to, że jest to miejsce szczególnie podatne na stymulację seksualną, a zatem Duzy penis daje możliwość pobudzenia nerwów sklepienia pochwy, co dla kobiety oznacza dużą satysfakcję seksualną.

Niestety może się też zdarzyć, że penis o ogromnych rozmiarach wcale nie przyniesie takiego skutku, wręcz odwrotnie – może stać się przyczyną dyskomfortu odczuwanego przez kobietę podczas stosunku. Jeżeli penis będzie zbyt mocno uderzał o sklepienie pochwy, kobieta może odczuwać ból, możliwe jest też, że w pochwie powstaną otarcia. Aby wyeliminować ten problem konieczna jest zmiana pozycji na taką, która uniemożliwia głębszą penetrację.

Mężczyźni z penisami o ponadprzeciętnej długości grubości często miewaj problem z wejściem do pochwy. W takim przypadku niezbędne jest zadbanie o odpowiednie nawilżenie pochwy. Można w tym celu wykorzystać kremy i żele nawilżające, ale lepiej po prostu przedłużyć grę wstępną, podczas której nie wolno zapominać o stymulowaniu łechtaczki. Jeżeli kobieto odczuwa dyskomfort, a męskie starania nie przynoszą skutku, lepiej zrezygnować ze współżycia, gdyż inaczej będzie ono dla kobiety raczej nieprzyjemne.

Jak widać męski penis o ogromnych rozmiarach może, ale nie musi dawać kobiecie satysfakcję. Czasami staje się wręcz przyczyną niepowodzeń w łóżku. Komfort życia seksualnego zależy przede wszystkim nie od rozmiaru penisa (seksuolodzy twierdzą, że nawet mały penis jest w stanie zadowolić 95 % kobiecej populacji), ale od techniki miłosnej i rodzaju pieszczot. Dlatego należy zadbać głównie o stworzenie odpowiedniej atmosfery i poszukać takiej pozycji seksualnej, która odpowiada i kobiecie, i mężczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *